Odwiedza nas 164 gości oraz 0 użytkowników.

bobas podpisdzieci i modziez podpisdoroli

Fundacja SYNAPSIS prowadzi szkolenia od 1991 roku.

Szkolenia prowadzone są w ramach Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego SYNAPSIS oraz Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej SYNAPSIS.

Zespół trenerów stanowią doświadczeni terapeuci zatrudnieni w naszej Fundacji prowadzący terapię i edukację dzieci, aktywizację zawodową osób dorosłych z autyzmem, konsultacje dla rodzin, a także organizacji wspierających osoby z autyzmem. Większość z nich posiada kilkunastoletnie i dwudziestokilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami ze spektrum autyzmu.

Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest głównie do profesjonalistów pracujących z osobami ze spektrum autyzmu. Prowadzimy również szkolenia dla rodziców i opiekunów. Wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymują zaświadczenia potwierdzające uczestniczenie w szkoleniu.

Fundacja prowadzi szkolenia z zakresu:

  • terapii i edukacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD) na poziomie podstawowym i specjalistycznym, pomocy rodzinie osób z autyzmem i wspierania otoczenia społecznego osób z autyzmem.
  • aktywizacji zawodowej osób dorosłych ze spektrum autyzmu.
  • pomocy rodzinie osób z autyzmem i wspierania otoczenia społecznego osób ze spektrum autyzmu.

Za jakość prowadzonych szkoleń odpowiada Rada d.s. Szkoleń Fundacji SYNAPSIS. W skład Rady wchodzą wybrani przedstawiciele zespołu trenerskiego Fundacji: Urszula Gałka, Joanna Grochowska, Ewa Pęczkowska, Maria Ratajczak, Łucja Sokorska-Maj, Renata Werpachowska, Maria Wroniszewska.  

Skład Zespołu Trenerów Fundacji SYNAPSIS

Trenerzy samodzielni

Trenerzy w trakcie szkolenia