Odwiedza nas 148 gości oraz 0 użytkowników.

ilustracja wprowadzajaca

Zapraszamy na Jubileuszową XXX Charytatywną Aukcję Dzieł Sztuki - już 9 kwietnia 2018 r. w Muzeum Narodowym! 

Przygotowywana oferta jest bardzo urozmaicona. Znajdą się w niej prace malarskie, graficzne, rysunkowe jak i rzeźba oraz fotografia. Jak zawsze będą to dzieła zarówno dojrzałych artystów, jak i średniego oraz młodego pokolenia, którzy mają na swoim koncie znaczący dorobek, w postaci wystaw indywidualnych, nagród w prestiżowych konkursach czy udział w przeglądach zbiorowych. W ofercie znajdą się poszukiwane prace m.in. Filipa Gruszczyńskiego, Beaty Murawskiej, Krzysztofa Pająka, Michała Suffczyńskiego. Po raz drugi  na aukcji  będą licytowane prace stworzone przez  uzdolnionych  artystycznie pracowników Pracowni Rzeczy Różnych Fundacji SYNAPSIS osoby ze spektrum autyzmu.  

Aukcja, którą poprowadzi Marek Grzybowski, ma charakter otwarty. Osobom, które nie będą mogły przybyć osobiście do Muzeum Narodowego, proponujemy udział w licytacji online dzięki obsłudze Artinfo.pl

Aukcję poprzedzi przedaukcyjna wystawa prac: 6-8 kwietnia 2018 r., Muzeum Narodowe w Warszawie/ korytarz przy kinie Muz, poziom: -1

Całkowity dochód ze sprzedaży prac dofinansuje terapię dzieci i osób dorosłych z autyzmem i zespołem Aspergera, prowadzoną w ośrodkach Fundacji SYNAPSIS.

Wkrótce więcej informacji.

Wierzby walczące, Krzysztof Gierałtowski

Krzysztof Gierałtowski, Wierzby walczące, 2017

 

logotyp artinfo          logotyp muzeum narodowego w Warszawie               logotyp Buisness Centre Club           logotyp Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

 

Licytuj i pomagaj! Zapraszamy XXIX Charytatywną Aukcję Dzieł Sztuki Fundacji SYNAPSIS. Zobacz katalog aukcji na artinfo.pl.

Podobnie jak przed rokiem aukcja odbędzie się gmachu Muzeum Narodowego w Warszawie. Zapraszamy Państwa w poniedziałek 3 kwietnia 2017 roku o godz. 19.15.

Tradycja naszych aukcji, a także wyjątkowe miejsce, w którym się odbywa, mobilizuje nas do przygotowania oferty, która będzie atrakcyjna dla wszystkich sympatyków sztuki i kolekcjonerów. Wśród dzieł, które wejdą do katalogu, znajdują się prace uznanych współczesnych artystów, jak i reprezentantów najmłodszego pokolenia. Swoje prace podarowali m.in. Tomek Sikora, Krzysztof Gierałtowski, Katarzyna Zwolińska, Tomek Mistak, Dariusz Pala, Joanna Półkośnik.

 >>> ZOBACZ KATALOG AUKCJI <<<

Aukcja ma charakter otwarty. Osobom, które nie będą mogły przybyć osobiście, proponujemy udział w licytacji przez telefon lub za pomocą zlecenia z limitem.
Aukcję poprowadzi Marek Grzybowski.
Więcej informacji: 505 850 501 lub aukcjecharytatywne@artinfo.pl

Ceny wywoławcze wszystkich prac wynoszą 100 zł.
Zapraszamy wszystkich do udziału w aukcji.
Katalog aukcji jest dostępny na stronie www.artinfo.pl

Poniżej prezentujemy galerię wybranych prac. Wysztkie prace można obejrzeć on-line w katalogu aukcji, a także na wystawie przedaukcyjnej, która będzie dostępna w Muzeum Narodowym w Warszawie w dniach 31 marca (godz. 15:00-18:00) oraz 1 i 2 kwietnia (godz. 10:00-18:00).

Dariusz Pala
Dariusz Pala
Joanna Półkośnik
Joanna Półkośnik
Katarzyna Zwolińska
Katarzyna Zwolińska
Krzysztof Gierałtowski
Krzysztof Gierałtowski
Tomek Sikora
Tomek Sikora
Marcin Painta
Marcin Painta
Previous Next Play Pause
Dariusz Pala Joanna Półkośnik Katarzyna Zwolińska Krzysztof Gierałtowski Tomek Sikora Marcin Painta
Współorganizaor Partner Patroni honorowi  
 artinfo  mnw  asp bcc